Porto Stay For 3 Near Ribeira

  • 45 m²

Umístěný ve čtvrti Ribeira v 12 minutách chůze od Knihkupectví Livraria Lello, 45 m² apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira se může ubytovat až 3 hostů. Ubytování je a poskytuje kompletní kuchyni se vším potřebným pro přípravu jídel.

Apartmán má 1 koupelen.

Centrální umístění přibližně 10 minut chůze od vlakového nádraží São Bento umožňuje přístup do Douro. Centrum portugalské fotografie najdete za 11 minut chůze od ubytování. Hosté mohou navštívit vinný bar Wine Quay Bar jen 100 metrů od apartmánu. Autobusová zastávka Jardim do Morro je vzdálena pouhých 750 metrů.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Porto Stay For 3 Near Ribeira
Beautiful Infante Apartment
Cena pouze pro mobilní zařízení

Beautiful Infante Apartment

8.2
Velmi dobrý 90 recenzí
99 m od ubytování
USD 126 USD 113
za noc
Vc Heritage Ribeira Porto
Cena pouze pro mobilní zařízení

Vc Heritage Ribeira Porto

9.4
Výjimečný 953 recenzí
113 m od ubytování
USD 225 USD 203
za noc
Ribeira Trendy Flat In Medieval Mercadores Street
Cena pouze pro mobilní zařízení

Ribeira Trendy Flat In Medieval Mercadores Street

9.4
Výjimečný 44 recenzí
182 m od ubytování
USD 314 USD 283
za noc

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Turistické informace/ Prodej vstupenek

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Sedací kout
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 18:00
    Odhlášení: od 09:00 do 10:00
    Číslo licence98174/AL
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira apartmán umístěn?
      Apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira apartmán se nachází v blízkosti Cais da Ribeira.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira patří mimo jiné Museu Romântico da Quinta da Macieirinha, Knihkupectví Livraria Lello, Centrum portugalské fotografie.
    • ❓
      Jaké způsoby platby apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira apartmán akceptuje?
      Apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira apartmán akceptuje následující způsoby platby:
      • American Express
      • Mastercard
      • Visa
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Porto Stay For 3 Near Ribeira patří restaurace Adega de São Nicolau a Cafe do Cais, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 45 m².

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Porto Stay For 3 Near Ribeira

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít